09:14 27.05.06 Начало » Днепропетровск » 2006 » 05 » 27

З любов’ю до рідного краю

 

У один з останніх місяців знакового для мене 2005 року я їхав стрілою Дніпро-Київ і був випадковим свідком діалогу дівчини зі своєю подругою. З діалогу слідувало, що дівчина-студентка бачить своє майбутнє тільки у Києві. А ії рідні цим дуже засмучені, бо у Дніпропетровську все для доці вже підготували: квартиру з каміном і дачу з фонтаном. Як широко відомий в вузьких колах патріот Дніпропетровська, і як людина, якій вдалося побувати і пожити у різних регіонах країни і за Ії межами, мені стало дуже цікаво: чому саме, таке могло статися, що дніпропетровці не бажають жити у рідному місті? Бо це не поодинокий випадок, і я сам, також відчуваю, що Дніпропетровськ з кожним роком стає все непридатніший для комфортного перебування.

 У один з останніх місяців знакового для мене 2005 року я їхав стрілою Дніпро-Київ і був...
  1. найхаотичніший дорожній рух серед усіх міст країни
  2. надто брудний центр міста (Європейську площу не враховуємо)
  3. родина циган на залізничному вокзалі, з якою спілкувався майже кожен дніпропетровець і гість міста, і яку вже більше десятиріччя жодна влада не може прибрати.
  4. повна відсутність таких понять як: житлово-комунальне господарство, чистота, асфальт, трава, огорожа, вуличне освітлення (вулицю Куйбишева і схожі по статусу не враховуємо)
  5. місцева влада, що не мінялася з років проголошення Незалежності
  6. відсутність будь якого регулювання або контролю у ігорному бізнесі та у розповсюджені горілчаних виробів
  7. знехтування правами споживачів навіть з боку великих підприємств (лідери чорного списку «Оптима» та «Приватбанк»)
  8. безлад у земельному, сільськогосподарському питаннях, у будівництві (наприклад спитайте у «Преспективи», як вони будували «центральний колектор» для «Веж», або у «Возродителя» скільки в них падало стель і в яких будинках)

Перелік недоліків можна подовжувати до нескінченності, проте є дві дуже позитивні риси особливостей перебування на «батьківщині»

  1. Чарівні 3К (за іншими даними 13К, 30К) вирішать на вашу користь практично будь яку статтю КК
  2. Якщо ви «не остання людина» (причому «не останні» можуть їздити на дешевих авто, носити годинники «Єлектроника» часів Олімпіади 80, мешкати у дешевих районах, вдягатися скромно. Можна пригадати хоча б офіс дирекції Привату) у місті то можете вирішити усі питання що взагалі можуть виникнути.

Зрозуміло, що за таких умов, молодь, яка звикла грати за своїми правилами, що орієнтується на свої сили, що прагне самореалізації, буде шукати місця більш демократичного. І що це не стільки прагнення «підкорити» велике місто, підкорити «столицю» скільки небажання пов’язати своє майбутнє з тим, чим стає с кожним роком Дніпропетровськ.

Комментарии ( Высказаться! )
« Май. 2006 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31